شماره تماس : 02152863

ساحل گردی در تایلند

ساحل گردی در تایلند

تایلند کشوری توریستی است که بیشتر به خاطرسواحل متعدد و جزایر زیبا و آب های روشن اش معروف است.تقریبا غیر ممکن است که کسی به کشور تایلند سفر کند و سری به سواحل آن نزند . بیایید با هم چند ساحل را بررسی کنیم شاید علاقه مند باشید که سری به آنجا بزنید .

ساحل کوماک

این ساحل جز یکی از بهترین سواحل آرام در تایلند است .ساحلی که سالانه هزاران توریست را به خود جذب می کند .ساحل کو ماک در شرق تایلند در پارک ملی دریایی واقع شده است و از جمله سواحلی ست که شب در آن معنایی ندارد .کوماک ساحلی زیبا برای لذت بردن از تفریحات آبی در روز است.در اطراف ساحل معابد تایلندی وجود دارد که توریست ها می تواند بازدید از این معابد را در برنامه سفر خود قرار دهند

کویائونوی تایلند

ساحل کویائونوی تایلند یکی از سواحلی است که دسترسی آسان به جزیره های پوکت را دارد و در واقع یک بهشت آرام و بکر برای گردشگران تور تایلند محسوب می شود.کسانی که علاقه بسیار زیادی به شنا، موج سواری،قایق سواری و غواصی دارند می توانند وقت بیشتری را کنار این ساحل بگذرانند . قسمت داخلی جزیره نیز ازطبیعت زیبا و بکری برخودار است . یک جاده در جزیره وجود دارد که می توانید توسط آن دور تادور جزیره را بگردید ودر جنگل ها نظاره گر انواع پرندگان زیبا باشید.

ساحل کولانتا

این ساحل از دو ساحل قبلی بزرگتر است و می توان گفت جز پربازدیدترین سواحل تایلند به شمار می رود به نظر شما دلیل اینکه این ساحل پربازدید است چه چیزی می تواند باشد ؟حدس شما درست است ،دلیل اول اینکه غذاها و میوه های خوشمزه این ساحل را به یکی از محبوب ترین سواحل در نزد توریست ها تبدیل کرده است و دلیل دیگر وجود امکانات سرگرم کننده از جمله اجاره موتور برای آنهایی است که عاشق سرعت و موتور سواری هستند . موتورهایی کنار ساحل وجود دارند که به صورت ساعتی اجاره داده می شوند و امکان موتور سواری دور تادور جزیره برای توریست ها وجود دارد و می توانند از این هیجان لذت کافی ببرند . پیشنهاد ویژه دیگر اینکه در طول سفر به جزیره کولانتا بازدید از غارها را نیز فراموش نکنید .در کل جزیره کولانتا دارای9ساحل خوب است و شبهای زنده وشاد را در مجموعه ای از کافه ها و رستوران های جزیره خواهید گذارند.

ساحل کوبلون لی

این ساحل برای کسانی که عاشق ماهیگیری و پیاده روی کنار ساحل هستند میتواند گزینه خارق العاده ای باشد . اکثر گردشگران ، ماهگیری و گشت و گذار درجزیره های نزدیک را جز تفریحگا ههای مهیج و جالب در کوبلون لی می داند .ناگفته نماند اگر از غذاهای دریایی خوشتان می آیدشک نکنید که جای شما همین جاست.

تورهای مرتبط

در حال حاظر تور مرتبط وجود ندارد

مقالات مرتبط

در حال حاظر مقاله مرتبط وجود ندارد