شماره تماس : 02152863

هتل کرست ریزورت اند پول ویلاز | Crest Resort and Pool Villas

هتل کرست ریزورت اند پول ویلاز | Crest Resort and Pool Villas

.

این هتل که از بهترین هتل های ۵ ستاره پوکت می باشد، در خارج از مرکز پاتونگ در چند قدمی ساحل تری ترانگ (Tri Trang) قرار دارد. چشم انداز زیبایی از دریای آندامان اتاق های زیبا و ویلاهای استخر دار ارائه می دهد. فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی پوکت در بخش شمالی جزیره یک ساعت رانندگی است. در ادامه خدمات تفریحی و رفاهی این هتل زیبا تشریح می گردد.

خدمات رفاهی این هتل زیبا که از بهترین هتل های ۵ ستاره پوکت می باشد، شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها، خدمات برگزاری عروسی، مرکز تجاری ۲۴ ساعته و پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی می باشد. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه جداگانه دارد. خدمات حملو نقل فرودگاه با هزینه اضافی، صبحانه با هزینه اضافی، کتابخانه، خدمات تبدیل ارز، ایستگاه کامپیوتر، دستگاه فکس و کپی و روزنامه رایگان در لابی از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. اینترنت وای فای به صورت رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های چینی، کره ای، تایلندی و انگلیسی صحبت می کنند.

برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید تا قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید. در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر در فضای باز (تمام سال)، استخر کودکان و نوجوانان، آبگرم و مرکز سلامتی (هزینه اضافی)، مرکز تناسب اندام و سونا (هزینه اضافی) و همچنین امکانات و تجهیزات ورزش های بسیاری به چشم می خورد. همچنین دارای یک کافه می باشد که مهمانان این هتل می توانند از محیط دلنشین این کافه استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند.

تورهای مرتبط

در حال حاظر تور مرتبط وجود ندارد

مقالات مرتبط

در حال حاظر مقاله مرتبط وجود ندارد